Proogorod.com

Bujqësia në internet - një revistë elektronike për kopshtarët, fermerët dhe kopshtarët
Publikimet e fundit
Energjia diellore po bëhet një burim gjithnjë e më i popullarizuar i energjisë elektrike. Përdorimi i paneleve diellore ju lejon të konvertoni në mënyrë efektive rrezet e diellit në energji elektrike dhe të siguroni...
Kopshti juaj i parë: Këshilla për zgjedhjen e farave për kopshtarët fillestarë. Sekretet e një korrjeje të pasur: zgjedhja e farave të thjeshta të perimeve
Kompletet e navigimit bujqësor për traktorë janë një mjet i domosdoshëm në bujqësinë moderne.Sot është e pamundur të imagjinohet bujqësia moderne pa përdorimin e teknologjive më të fundit...
Ku fillon projektimi i apartamenteve? Dizajni i brendshëm është një proces i përgjegjshëm që kërkon vëmendje ndaj detajeve dhe konsideratë të nevojave të banorëve. Dhe shumë...
Një fustan për femra është artikulli ideal i garderobës për të krijuar një pamje femërore dhe elegante. Në një fustan, çdo përfaqësues i seksit të bukur do të ...
Rrjeta e hijes është një material i veçantë që ndihmon në mbrojtjen e bimëve nga rrezatimi i tepërt diellor. Është bërë nga fije sintetike me...
Pajisjet speciale përdoren sot për qëllime të ndryshme. Kur është e nevojshme të pastroni sistemet e kanalizimeve ose kanalizimet, ju nevojitet një makinë pastrimi të kanalizimeve, të cilën mund ta blini...
Shumica e basteshkruesve kanë promovime të krijuara vetëm për të tërhequr vëmendjen. Një propozim për rritjen e depozitës me 100, 200 apo edhe 500 për qind...
më shumë
Publikime të njohura

Për

ProOgorod.com është një revistë elektronike në internet mbi bujqësinë për fermerët, sipërmarrësit bujqësorë, kopshtarët dhe vetëm kopshtarët amatorë, rreth traktorëve, traktorëve, aksesorëve, si dhe pajisjeve të tjera bujqësore dhe kopshtarisë.

Këtu do të gjeni rishikime të hollësishme dhe të sinqerta të pajisjeve, këshilla për punimin e tokës, përdorimin e pajisjeve, farat, plehrat, si dhe udhëzime, këshilla për rritjen e rendimenteve të larta dhe kontrollin efektiv të barërave të këqija.

Ju gjithashtu mund të merrni një pjesë personale në zhvillimin e projektit.

Nëse jeni pronar i një modeli të caktuar të një traktori, traktori ose ndonjë makinerie tjetër bujqësore, ose dini, kuptoni ose keni përvojë dhe mund të jepni këshilla të mira për bujqësi të suksesshme, mos kaloni pranë, ju lutemi merrni një çift. minuta nga koha juaj personale dhe ndani në komentet e artikullit përkatës me përvojën dhe vëzhgimet e tyre.

Njohuritë tuaja do të ndihmojnë shumë fillestarë dhe lexues të interesuar të revistës sonë

Është e arritshme dhe e kuptueshme në lidhje me kositësit e lëndinës dhe sharrë elektrike me zinxhir në gjermanisht: https://stihl-tools.com/ - Ka shumë udhëzime dhe manuale për përdoruesit, kopshtarët për kujdesin për lëndinën, mjetet dhe pajisjet e tyre

Na dërgoni pyetjet dhe sugjerimet tuaja në postën tonë dhe ne do të jemi të lumtur t'ju përgjigjemi të gjitha pyetjeve tuaja:

  • Sinqerisht,
  • Kryeredaktor i projektit ProOgorod.com
  • Petr Onopriychuk
  • E-mail: [email mbrojtur] 

Merrni një pushim nga punët e shtëpisë dhe zhyteni në botën e aventurave emocionuese! Provoni lojën problematike Big Bamboo dhe shijoni një përvojë të jashtëzakonshme lojrash. Më shumë informacion rreth lojës Big Bamboo në faqen e internetit https://bigbamboo.su/. Mos e humbisni mundësinë për të ndjerë eksitimin me slotin Big Bamboo!

Dhe një lojë tjetër që po bën bujë në Mozambik! Loja Aviator nga ElephantBet u ofron lojtarëve një përvojë të paharrueshme.

Qëllimi i lojës është të shumëzoni bastin tuaj deri në 100 herë duke vënë bast në momentin e duhur përpara se avioni të largohet nga ekrani. Sa më lart të fluturojë, aq më i madh do të jetë çmimi juaj në para. Por mos prisni shumë!

A ElephantBet é uma operadora solida que atua em Moçambique desde 2018. Jogue Aviator agora mesmo em elefantbet-aviator.online e descubra por que esse jogo é tão viciante! Sua próxima grande vitória pode estar a penas um clique de distância.

Gjeneruesi i numrave të rastësishëm i certifikuar nga Aviator garanton drejtësi dhe paanshmëri të çdo rrotullimi. Për të fituar, do t'ju duhet të mbështeteni vetëm në aftësitë tuaja dhe kohën e mirë.